Tüm Saç Renkleri

Sıradışı: Fendi Güneş Gözlükleri Modelleri

Dünya’da en çok tercih edilen ve en pahalı güneş gözlükleri modellerinin ( Bu Türkiye pazarı için de geçerli ) Fendi’ye ait olduğunu belirtelim.

Fendi 1925 yılında İtalya’da doğan bir moda devi olmakla birlikte özellikle ayakkabı ve çantaları ile tüm dünya’da üne kavuşmuş bir markadır. Fendi’nin kökenlerinin Osmanlı saraylarında terzilikten geldiği ve Fendi’nin de efendi’den geldiği dillendirilen bir durumdur.

Fendi’nin güneş Gözlükleri modellerinin de son derece sıra dışı ve göz alıcı olduğunu da belirtmek isterim. yuvarlak çerçevelerin taşlarla süslendiği modellerden 2019 ‘da son derece trend olduğunu da belirtelim.

Yine Kare kesim farklı geometrik ölçülerde gözlük modellerinin son derece ilgili çekici olduğunu da görebilirsiniz.

Fendi’nin güneş gözlükleri modellerinin 2019 fiyatlarının 1.200 tl’den başladığını yeni sezon gözlük modellerinin ortalama 1.500 tl olduğunu ve ve 3.000 tl’ye kadar güneş gözlüğü modellerinin bulunduğunu belirtelim.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et