implant
Tüm Saç Renkleri

Sinem Ünsal Saç Rengi ve Modelleri

Tarzını doğal güzelliğini çok beğendipğim bir kadın Sinem Ünsal. Tam bir Esmer Türk güzeli olan Sinem’in Annesi Çerkes ve Babası Azeri kökenli. Son yılların en popüler dizilerinden biri olan Mucize Doktor’da son derece dikkat çeken Sinem Ünsal 2017 yılında Siyah Beyaz Aşk dizisi ile ilk deda televizyon oyunculuğu deneyimi yaşadı ve çok hızlı bir şekilde tanınmaya ve sevilmeye başlandı.

Sinem Ünsal tamamen simetrik yüz hatlarına ve doğal estetiksiz bir güzelliğe sahip. Kalın şekilli kaşları, don derece güzel beyaz dişşeri, çıcık dudakları, güzel kahverengi gözleri var.

Saç Rengi

Açık buğday ten rengine sahip olan doğal bir çikolata kahverengi saç rengine sahip olan Sinem saç rengi olarak da bu doğallığı sürdürmeye devam etmekte. Çok canlı sıcak bir cilt alt tonuna sahip olan Sİnem’in şimdiden Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olduğunu söylemek mümkün.

implant

Siz de bu sıcak çikolata saç rengini kullanarak hem doğal hem de kusursuz bir saç rengi elde edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et