implant
Tüm Saç Renkleri

Simli Oje Nasıl Çıkar?

Bu yılın trendleri arasında yer alan simli ojeleri çoğumuz tırnaklarımızda tercih ediyoruz. Kimi zaman trench olarak, kimi zaman tamamına kimi zamanda uç kısımlara doğru ombre şeklinde uyguluyoruz. Her şey iyi güzel ama çıkarmak maalesef ki o kadar kolay olmuyor. Tırnaklar da simler kalıyor, uğraştırıcı ve zaman alıcı bir durum gerçekten. Bu durumu çok kolay bir yöntemle değiştirebilirsiniz. Gerekli olan malzemeler; makyaj temizleme pamuğu, aseton ve  folyo.

Pamuklara aseton dökülür ve tırnağın üzerine bastırılarak parmak  folyo ile sarılır. Tüm parmaklara bu işlkemi uygulayıp 5 dk bekletirseniz folyoları çıkarttığınızda simli oje tamamen çıkmış olur. Diğer elinizin parmaklarına da bu yöntemi uygulayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

implant

 

616a57b381847f53c7c372549edd9242 folyo1 folyo3

folyo4 folyo5
folyo6 folyo8 folyo9

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et