Tüm Saç Renkleri

Silikon Cüzdan Modelleri

En az çantalarımız kadar önemli bizler için cüzdanlar. Cüzdan modellerine baktığımızda son zamanlarda en dikkat çekenleri, silikondan üretilmiş olanlar. Renkleri capcanlı, üretim maddeleri sebebiyle yumuşacık bu modeller ilk bakışta dikkati çekiyor. Renkleri kadar şekilleri de oldukça şirin. Dikdörtgen, oval, kalp… Bozuk para cüzdanı olarak kullanabileceğiniz modelleri de mevcut, kartvizitlik yapabilecekleriniz de. Her birinin ortak yanı, yumuşak şekerler gibi olmaları:) Pastel renklerin moda olduğu şu günlerde bu rengarenk cüzdanları çantanızdan eksik etmeyin!

sılıkon cuzdan 1

sılıkon cuzdan2

sılıkon cuzdan3

sılıkon cuzdan4

sılıkon cuzdan6

sılıkon cuzdan8

sılıkon cuzdan9

sılıkon cuzdan10

sılıkon cuzdan11

sılıkon cuzdan12

sılıkon cuzdan13

sılıkon cuzdan5

sılıkon cuzdan7

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

3 yorum

Zeytinburnunda bu cüzdanları nereden bulabilirim acaba?

Cevapla
faysal ekin  -  2 Aralık 2016 / 17:58

kırtasiyem de satmak için istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et