Tüm Saç Renkleri

Sılanın Makyajsız Hali Günün Konusu Oldu

Bu konuda kadınlar için makyajın ne kadar önemli olduğunu ve özellikle ünlüler için Photoshop’un ne kadar etkili olduğunu bir kere daha göreceğiz. 18 Ekim 2019’da bir avm’de magazin fotoğrafçısının çektiği bu fotoğrafta kendisinin makyajsız hali gazete ve İnternet haber sitelerine düştükten sonra ekşi’de de günün konusu oldu. Aşağıda Makyajsız halini ve sonrasında da kendi resmi instagram sayfasında yer alan makyajlı ve çoğu photoshoplu fotoğraflarını göreceksiniz.

Hazer Amani ile ilişkisi doludizgin giden şarkıcı Sıla Gençoğlu, Nişantaşı’nda çıktığı kışlık alışverişinde objektiflere yansıdı.

İşte Makyajsız o fotoğrafaları

sılanın makyajsız hali günün konusu oldu 1

Yüzü sarkık – Gözleri şiş – Alt dudağının altında kocaman bir siğil var. Kirpikler yok kaşlar biçimsiz, göz altları çökük. Dahası yüzü çok şiş bir halde.

Şimdi’de photoshoplu ve Makajlı fotoğraflarına bakalım

sılanın makyajsız hali günün konusu oldu 2

Sılanın saç rengi ve modellerinin de en az makyajı kadar başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Saç rengi ve kesimleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

sılanın makyajsız hali günün konusu oldu 3

Burada’da doğal gibi görünen bir fotoğrafı var ama bunun da hiç doğal görünmediğini biraz fotoğraf tekniği , ışıklar ve bolca makyajla elde edildiğini fark edebiliyoruz.

sılanın makyajsız hali günün konusu oldu 4

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et