Tüm Saç Renkleri

Şifon Nişanlık Modelleri

Nişan’da ister gösterişli, isterseniz sade elbiseler tercih edin bunu bir şifon kumaş ile yapılmış elbisede denemenizi öneririm. İpekten örülen ve ince tül gibi şeffaf olan şifon kumaşlar elbiselerin tamamında olabileceği gibi belli ayrıntılarda da olabilir. örneğin omuz, kol detayları, etek detayları, ya da göğüs ve sırt dekoltesini kapatan detaylarda. Sizler için farklı tarzlarda gösterişli yada sade şifon detaylı Nişanlık ve söz için özel elbise modelerini derledim.sifon-elbise23 sifon-elbise24 sifon-elbise29 sifon-elbise35

sifon-elbise39 sifon-elbise40
sifon-elbise68 sifon-elbise77 sifon-elbise88 sifon-elbise104 sifon-elbise107 sifon-elbise123
sifon-elbise130 sifon-elbise154 sifon-elbise163 sifon-elbise175

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et