Tüm Saç Renkleri

Şifon Abiye Elbiseler

Şifon abiyeler  genellikle elbisenin belli bir bölümünün ipek şeffaf (transparan) kumaş ile tasarlanması ile oluşturuluyor. Bazen abiye elbisenin tamamının da şifon kumaştan üretildiği olabiliyor. Ancak genellikle etek kısmında, kol ve yaka detaylarında kullanılmakta. Parti , mezuniyet – balo elbiseleri özel gecelerde bu son derece zarif elbiseleri tercih edebilirsiniz.sifon-elbise31 sifon-elbise32 sifon-elbise67 sifon-elbise81

sifon-elbise101 sifon-elbise110
sifon-elbise114 sifon-elbise120jpg sifon-elbise121 sifon-elbise134 sifon-elbise136 sifon-elbise137
sifon-elbise165 sifon-elbise167 sifon-elbise189

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et