Tüm Saç Renkleri

Sıfır beden modası

Sıfır beden bayanların kıyafet konusunda seçici olması gerekirler. Kendisine uygun giyinmeyince zayıflığının onun dezavantajı olduğu gözlenir. Sıfır beden bir bayanın mini etek dar şortlar ve gölek tarzı bluzlar ile bütünlenmiş kıyafetler seçmesi daha doğru olur.Bu zayıflığının onun avantajı olması beklenirse daha doğru seçimler yapabilirler.Dar kesimler üzerinde yoğunlaşmaları gerekir. Siz de sıfır beden bayanlardan  biri iseniz bu dediklerimi dikkate almalısınız 🙂

sifir_beden_7sifir_beden_6sifir_beden_3sifir_beden_2

sifir_beden_1sifir_beden_8
les miserablessifir_beden_5

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et