Tüm Saç Renkleri

Shakira ve Taylor Momsen Pişti Olursa

Latin güzeli Shakira ve Gossip Girl yıldızı Taylor Momsen Pişti oldu Hemen hemen Aynı desenlerde kırmızı ve siyah ekose tunik aynı  Ronny Kobo’a ait.  İkisinde en büyük fark tayt ve çıplak bacaklar diyebiliriz.Shakira Siyah tayt ile birlikte ağır bir hava sunuyor ama renk uyumu çok hoş.. İkisininde bot modelleri aynı gibi   bağcıklı botlar tunik’te çok başarılı durmuş. Taylor ise takıları uzun haç kolyesi ve daha canlı görünümü ile daha başarılı görünüyor.
Peki bayanlar siz ne dersiniz. Bu ekose gömleği kim daha başarılı taşımış ?

shakira_taylor_momsen_pisti

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et