Tüm Saç Renkleri

Sevimli Tırnak Desenleri

Tırnak desenlerini yapmak oldukça zor ve meşakkatli bir iş. Ama artık her şeyin olduğu gibi bu işin de kolayı var. Tırnak yapıştırıcıları ile oje sürmenize bile gerek kalmadan hem ojenizi sürmüş gibi hem de birbirinden güzel desenleri tırnağınıza yapmanız mümkün. Çizgi film karakterlerini tırnağınıza bu yol ile işlemek mümkün. Üstelik kıyafetleriniz ile de uyumlu renklerde tercih edeceğiniz bu güzel sticker çeşitleri birçok mağazada da bulunuyor. İnternetten de yapılabilen bu çeşit alışverişler mümkün.

 

sevimli-tirnak-desenleri sevimli-tirnak-desenleri1 sevimli-tirnak-desenleri2 sevimli-tirnak-desenleri3

sevimli-tirnak-desenleri4 sevimli-tirnak-desenleri5
sevimli-tirnak-desenleri6 sevimli-tirnak-desenleri7 sevimli-tirnak-desenleri8 sevimli-tirnak-desenleri9 sevimli-tirnak-desenleri10 sevimli-tirnak-desenleri11
sevimli-tirnak-desenleri12 sevimli-tirnak-desenleri13 sevimli-tirnak-desenleri14 sevimli-tirnak-desenleri15 sevimli-tirnak-desenleri16 sevimli-tirnak-desenleri17 sevimli-tirnak-desenleri18 sevimli-tirnak-desenleri19 sevimli-tirnak-desenleri20 sevimli-tirnak-desenleri21 sevimli-tirnak-desenleri22 sevimli-tirnak-desenleri23 sevimli-tirnak-desenleri24

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et