Tüm Saç Renkleri

Sevimli Dövme Modelleri

Her insan ömrünün en az bir döneminde dövmelere merak salmış, yaptırmak istemiş veya yaptırmıştır. Biz bayanlar için şirin, ufak tefek dövme modelleri biraz daha ilgi çekicidir ve hoştur. Çünkü vücudumuzu kaplayan büyük dövmeler bizler için pek de uygun değildir. Eskiden akreptir yılandır falan pek bir modaydı. Çok şükür artık değil 🙂 Bu yüzden mutluyum. Şimdilerde daha çok şirin ufak tefek ve esprili dövmeler var. Şimdi bu modeller ile genç kızlarda çok rahat dövme yaptırabilirler. Çünkü küçük oldukları için daha az acı hissi yaşatır ve sonucu memnun edici olur.

 

sevimli-dovme-modelleri sevimli-dovme-modelleri1 sevimli-dovme-modelleri2 sevimli-dovme-modelleri3

sevimli-dovme-modelleri4 sevimli-dovme-modelleri5
sevimli-dovme-modelleri6 sevimli-dovme-modelleri7 sevimli-dovme-modelleri8 sevimli-dovme-modelleri9 sevimli-dovme-modelleri10 sevimli-dovme-modelleri11
sevimli-dovme-modelleri12 sevimli-dovme-modelleri13 sevimli-dovme-modelleri14 sevimli-dovme-modelleri15 sevimli-dovme-modelleri16 sevimli-dovme-modelleri17

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et