implant
Tüm Saç Renkleri

Sesini En güzel kullanan Kadınlardan: Zeyno Eracar

Türkiye’nin en güzel kadın seslerinden birisi olan Zeyno Eracar Özellikle yabancı film ve diziler olmak üzere pek çok reklam filminde de seslendirmeler yapmıştır. Türkiye’de kuşkusuz en güzel, sesini en güzel kullanan kadınların başında gelmektedir.

Şivesi ve konuşma biçimi ile çok farklı pek çok konuşma aksanını ustalıkla kullanan Zeyno Eracar farklı Televizyon filmleri ve dizilerde’de rol almıştır.

Çiçek Taksi – Kara Sevda – Öyle bir Geçer zamanki

implant

Projelerinden bir kaçıdır. Ayrıca pek çok reklam filminin de seslendirenidir kendisi.

Günümüzde özellikle anne figürlerinde karşımıza çıkan Zeyno Eracar doğal saç rengi olan koyu kahverengi’yi en güzel kullanan kadınlardandır aynı zamanda. Ten rengi açık buğday cilt alt tonu ise sıcak olan Zeyno hanım genellikle kahverengi koyu saç renklerini tercih etmektedir.

Saç modellerinde de retro ve 70’li yılların en güzel tarzlarını yansıttığını ve aşağıdaki kabarık uzun koyu kestane saç rengi ile de çok güzel göründüğünü söyleyebilirim.

Son saç renkleri trendi yakalamak istercesine karamel krepe balyajlar ile farklı ama sanki biraz daha yaşlı görünmüş gibi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et