Tüm Saç Renkleri

Sesini En güzel kullanan Kadınlardan: Zeyno Eracar

Türkiye’nin en güzel kadın seslerinden birisi olan Zeyno Eracar Özellikle yabancı film ve diziler olmak üzere pek çok reklam filminde de seslendirmeler yapmıştır. Türkiye’de kuşkusuz en güzel, sesini en güzel kullanan kadınların başında gelmektedir.

Şivesi ve konuşma biçimi ile çok farklı pek çok konuşma aksanını ustalıkla kullanan Zeyno Eracar farklı Televizyon filmleri ve dizilerde’de rol almıştır.

Çiçek Taksi – Kara Sevda – Öyle bir Geçer zamanki

Projelerinden bir kaçıdır. Ayrıca pek çok reklam filminin de seslendirenidir kendisi.

sesini en güzel kullanan kadınlardan: zeyno eracar 1

Günümüzde özellikle anne figürlerinde karşımıza çıkan Zeyno Eracar doğal saç rengi olan koyu kahverengi’yi en güzel kullanan kadınlardandır aynı zamanda. Ten rengi açık buğday cilt alt tonu ise sıcak olan Zeyno hanım genellikle kahverengi koyu saç renklerini tercih etmektedir.

sesini en güzel kullanan kadınlardan: zeyno eracar 2

Saç modellerinde de retro ve 70’li yılların en güzel tarzlarını yansıttığını ve aşağıdaki kabarık uzun koyu kestane saç rengi ile de çok güzel göründüğünü söyleyebilirim.

sesini en güzel kullanan kadınlardan: zeyno eracar 3
sesini en güzel kullanan kadınlardan: zeyno eracar 4

Son saç renkleri trendi yakalamak istercesine karamel krepe balyajlar ile farklı ama sanki biraz daha yaşlı görünmüş gibi.

sesini en güzel kullanan kadınlardan: zeyno eracar 5
sesini en güzel kullanan kadınlardan: zeyno eracar 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et