Tüm Saç Renkleri

Serçe Parmak Yüzüğü

Bu senenin moda trendlerinden biri de serçe parmağına takılan yüzükler. Yüzükleri bu şekilde kullanmak size Osmanlı sultanlarının dönemini hatırlatabilir ancak dünyaca ünlü Hollywood yıldızları da bu akıma ayak uydurdular bile. Giydiğiniz kıyafete uyumlu renklerde iri taşlı veya ince yapılı narin bir yüzüğü serçe parmağınızda kullanabilirsiniz. Eğer yüzük kullanmayı seviyorsanız bu trende özellikle bu ilkbahar ve yaz aylarında siz de katılabilirsiniz. Serçe parmak yüzüğünü kullanırken sadeliği tercih etmenizi öneririm. Bırakın diğer parmaklarınız biraz rahatlasın. 🙂 Bu sene yüzükler hep serçe parmaklarında olacak.

 

_ehzade_mustafa fotoğraf 1 (1) fotoğraf 3 (1)

fotoğraf 4

il_340x270.448501198_d0bu img_5042

img57488592

mkpwmyly0e_9i1udf9c2ntq

pinky-ring 6 pinky-rings 2 pinky-rings 3 david yurman fall 2013 campaign- kate upton.  (prnewsfoto/david yurman, inc.)

serce-parmak-yuzugu 5 serce-parmak-yuzugu sr0011_03 taki-35 zzblogpics011010-cheryl_picnik

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et