Tüm Saç Renkleri

Şenay Akay Güzellik Merkezi ve Evlilik Karmaşası

2919’un mayıs ayında magazin haberlerinde evleneceğine dair haberler dolaşan sonrasında ise evlilik tarihinin sürekli ertelenmesi ile birlikte bir süre daha evlilik dedikodularının devam edeceğinden bahsediliyor.

2015 yılında Şenay Akay Derma Güzellik merkezi adı altında Türkiye’nin çeşitli illerinde güzellik salonları açmış ancak sonrasında ismini Derma Estetik olarak değiştirmişti.

şenay akay güzellik merkezi ve evlilik karmaşası 1

Aslan burcu olan 1980 Doğumlu 40 yaşındaki Şenay Akay şu sıralar magazin gündeminden uzak daha sade bir hayatı tercih ediyor. 1.82 boyunda uzun ve sivri bir yüze sahip olan bundan 10 yıl öncesinde 30’lu yaşlarında en popüler zamanlarını yaşayan Şenay kay artık oldukça sakin bir hayat yaşamakta.

şenay akay güzellik merkezi ve evlilik karmaşası 2
şenay akay güzellik merkezi ve evlilik karmaşası 3

Buğday ten rengine sahip cilt alt tonu’da notr olan Şenay Akay’ın doğal saç rengi orta kahverengi kendisi de genellikle kahverengi tonlarında saçlar kullanmayı tercih ediyor. Ela gözleri ve kaş yapısı ile karakteristik bir yüz hattına sahip olduğu söylenebilir. 40 yaşına gelmiş olmasına rağmen hala fit olan vücudu ve canlı ve taze cildi ile yaşlandıkça güzelleşen kadınlardan biri olduğunu görebiliyoruz.

şenay akay güzellik merkezi ve evlilik karmaşası 4
şenay akay güzellik merkezi ve evlilik karmaşası 5

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et