Tüm Saç Renkleri

Şeftali / Kayısı Yumuşak Bakır Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Siz ister şeftali diyin ister kayısı saç rengi, açık bakır olan bu yumuşak tonlardaki saç rengi özellikle yaz aylarında açık tenli kadınlara ve yine genç kızlara çok yakışan bu saç renginin evde saç boyama ile nasıl elde edileceğini anlatan bir saç boya formulü’nü sizler için açıklamaya çalışacağım.

şeftali / kayısı yumuşak bakır saç rengi nasıl elde edilir? 1şeftali / kayısı yumuşak bakır saç rengi nasıl elde edilir? 2

Görsel Foto Kaynak: modernsalon.com

FORMÜL VE UYGULAMA

Doğal seviye 6

Formül 1: t 50 gr Cream.Lightener 100 g Cream.Activator% 6

Formül 2: 50 g Şeffaf + 5 g 7.46 + 7g 8.4 + Turuncu, 96 gr Krem.Aktivatör ile% 3

 

  1. Formül 1’i, tam başlı bir uygulama ve bunların arasında görebileceğiniz kadar iyi olan arka arkaya dilimleri kullanarak, folyolara uygulayın. Saçları soluk sarı seviye 9 veya daha açık olarak hafifletmek için 50 dakika kadar bekleyin.
  2. Durulayın, şampuanlayın, porozite ekolayzer uygulayın ve kurutun.
  3. Formül 2’yi her yerde uygulayın; işlem 20 dakika. Durulama, şampuan.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et