Tüm Saç Renkleri

Şebnem Ferah’ın Dövmeleri

Türk Rock müziğin efsanevi kadın vokallerinden Şebnem Ferah onu en iyi simgeleyen dövme modellerini yıllar geçtikçe yenisini katarak vücuduna eklemeye devam ediyor. İlk olarak 2012 senesinde yani bundan 8 yıl önce kral tv müzik ödüllerinde sırtı açık siyah abiye elbisesi ile gördüğümüz sırtındaki omurgaları simgeleyen baştan aşağıya dövmesi ile son derece dikkat çekmişti.

Yıllar geçtikte dövme sayısını 3’e çıkaran ( En azından bizim görebildiğimiz ) ve boynuna bir ejderha dövmesi yaptıran Şebnem son olarak da koluna kendi hayat felsefesini simgeleyen ve yine oldukça büyük olan bir dövme yaptırmış.

şebnem ferah'ın dövmeleri 1
şebnem ferah'ın dövmeleri 2

Şebnem Ferah’ın omurgasını kaplayan boydan boya dövmesi zamanında çok konuşulmuş ve çok beğenilmişti. Omurga şeklinde dövmeyi yaptırırken acı çekmediğini fakat hayaranlarının beğenmemesinden korktuğunu da  belirten güzel sanatçı bu dövmesini ilk olarak Kral TV Müzik Ödülleri Töreninde sırt dekolteli elbisesi ile gösterdi.

sebo-dovme_640
şebnem-ferah-dövmesi
77271
sebnem-ferah-dovme

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et