Tüm Saç Renkleri

Sebastian Potion 9 Saç Bakımı ve Şekillendirici

Sesebastian_bakim_ve_sekillendiricibastian’ın 9 botanik bitki yağı içeren mucize ürünü Potion 9, mevsim geçişlerinin etkisiyle yıpranan saçlara hem bakım yapıyor hem şekillendiriyor. Saçlara kolayca şekil veren; iksir niteliğindeki içeriğiyle Potion 9 etkilerinden de koruyor.

Sonbaharda değişen hava şartlarının olumsuz etkilerine maruz kalan saçları Potion 9 ile onararak kışa harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Üstelik Potion 9 ile saçlarınızı şekillendirmek de çok kolay. Saçlarda kaybolan nemi yerine getiren Potion 9 saçları sağlığına kavuştururken şekil vermenin rahatlığını sunuyor.

Sebastian Potion 9’un içeriğinde aspir, jojoba, keten tohumu, çuha çiçeği, susam, pirinç kepeği, kamelya yaprağı, söğüt kabuğu ve zeytin yağı gibi 9 farklı bitki yağı bulunuyor. İksir niteliğindeki bu bitkisel karışım saçın sağlıklı ve parlak gözükmesini sağlarken hafif dokusu saçların doğal şekillendirilmesini mümkün kılıyor.

Kış aylarında yıpranan saçlara çözüm sunan Potion 9’un 150 ml ürünü dışında bir de seyahat boyu bulunuyor. 9 bitki yağını bir şişede buluşturan bu harika karışımı, seyahat boyu sayesinde tatillerde de kolayca taşıyıp kullanmak mümkün.

 

Sebastian Potion 9 – 150ml: 87 TL

Sebastian Potion 9 – 50ml: 37 TL

 

Tanıtım bültenidir.

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et