Tüm Saç Renkleri

Sebastian Color Ignite Serisi

sebastian_sac_bakim” Saç dünyasına ve trendlerine yön veren Sebastian, boyadan yıpranan ve kuruyan saçlara Color Ignite Serisi ile çözüm sunuyor.

Boyalı, röfleli, her tipte renklendirme işlemi görmüş saçlar için Sebastian tarafından özel olarak geliştirilen Color Ignite Serisi içeriğindeki akıllı renk – nem kompleksi sayesinde yıpranmış saç tellerini hedef alarak en çok ihtiyaç duyulan noktalarda lifleri nemlendiriyor, rengini korumaya alarak ve saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Sebastian Color Ignite Serisi’nde yer alan mono şampuan ve saç bakım köpüğü tek renkli saçlarda, multi şampuan ve saç bakım köpüğü ise çok tonlu saçlarda renk koruma ve özel parlaklık ortaya çıkarırken, kalıcı hareketlilik de sağlıyor.

Uygulama: Şampuan nemli saça masaj yaparak uygulanır, iyice durulanır. Bakım köpüğü saçtaki fazla nem alındıktan sonra, saç uçlarına yoğun bir şekilde uygulanır ve 2 – 3 dakika beklettikten sonra durulanır.

Fiyat:

Sebastian Color Ignite Mono Şampuan (250ml); 69 TL

Sebastian Color Ignite Multi Şampuan (250ml); 69 TL

Sebastian Color Ignite Mono Saç Bakım Köpük (200ml);

80 TL Sebastian Color Ignite Multi Saç Bakım Köpük (200ml); 80 TL

Sebastian Color Ignite Serisi tüm yetkili Sebastian salonlarında.

 

Tanıtım Bültenidir

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et