implant
Tüm Saç Renkleri

Sarışınlar İçin Makyaj Tüyoları

Merhabalar, bilirsiniz ki her ten rengine ve her saç rengine aynı makyaj yakışmaz. Bu yüzdendir ki bazı rujlar sadece esmerlere yakışırken bazı allıklar da sadece sarışınlara yakışır. Örnek vermek gerekirse kırmızı bir ruj asla sarışın bir bayana yakıştığı kadar esmer bir bayana yakışmaz. Veya elmacık kemiklerimize uyguladığımız aydınlatıcılar en çok sarışınlara yakışır. Aynı işlemi esmer bir bayana yapıldığı düşünülürse genellikle itici bile durmasına sebep olabilir. Sarışınlar için bir tüyo daha vermek gerekirse özellikle göz altları ve göz kapaklarını aydınlatmaları yönünde olacaktır. Kaş kemiği de bu aydınlatma işleminden payını mutlaka almalıdır. Şimdi de sizler için seçtiğim sarışın makyajlarını yayınlıyorum.

 

 

implant

sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari1 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari2

sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari3 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari4
sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari5 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari6 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari7 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari8 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari9 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari10
sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari11 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari12 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari13 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari14 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari15 sarisinlar-icin-makyaj-tuyolari16

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et