Tüm Saç Renkleri

Sarışın Bayanların Karakter Özellikleri

kahverengi_saca_krepe_8Sarı saç rengine sahip bayanlar yaratıcı, değişikleri seven, yaratıcı, biraz şıpsevdi, genellikle ne aradığını bilen ama bunu elde etme konusunda inatçı ve biraz da mükemmelliyeçidir. Çok fazla dirayetli olmadıklarından başladıkları işleri bitirmekte zorluk çekebilirler, Eğlence anları gelişmiş ve sosyal olmayı severler, dolaysız hareket eder, çoğu zaman dobra haret ederler ve içten pazarlıklı hareket etmediklerine inanırlar. Oldukça enerjik olan bu bayanlar heyacanı severler ve bazende hercai haraket edip sadakatsiz davranabilirler.

Çoğu sarışın bayan dominat karakterli olmakla birlikte erkek olark kıskanç ve baskın biraz maço tipleri severler. Ancak uzun süreli ilişkilerde karakterler çarpışacağından şiddetli geçizmsizlik, kıskançlık kavgaları ve baskı görürler ve çoğu ilişkilerinde hüsrana uğrarlar. Geç olgunlaşan bu bayanlar 40 lı yaşlarına geldiklerinde daha çocuksu olurlar. Sanki kendilerini yeni tanıyormuş gibi hayatı yeniden ve farklı gözle bakarlar. Bu devirde ise enerjik ve genç ruhlu erkeklerden hoşlanırlar. Eleştirilmeyi ve başkasının kendi işine karışmasını ise istemezler.

 

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et