Tüm Saç Renkleri

Sarı saç kimlere yakışır?

Hatırlarsanız çocukluğumuzda hep sarı saçlarımız olsun isterdik. Yetişkin olmamıza rağmen hala bir çoğumuz bu saç renginden vazgeçemiyor. 🙂 Peki sarı saç kimlere yakışıyor? Herkes saçlarını sarıya boyatabilir mi? Sarı saç tutkumuzu bir kenara bırakıp kendimize karşı dürüst olalım. Eğer beyaz tenli, sarışın ya da buğday tenli değilseniz sarı saç renginden uzak durmamız gerekir. Kaşlarımızı boyatsak bile yapay bir görüntü elde edeceğiz ve güzellik uğruna aslına kendimize kötülük yapmış olacağız. O yüzden yukarıda saydığım ten rengine sahipseniz, şanslısınız çünkü sarının birçok tonu size yakışacaktır. Bunun için Hollywood yıldızlarına dikkatlice bakabilirsiniz. Misal Nicole Kidman.

Belirtmek istediğim bir konu daha var ki o da makyaj. Saçlarınız sarıysa, makyajsız kesinlikle dışarı çıkmamalısınız. Aksi halde yüzünüz solgun görünecektir. Eğer makyaj yapmayı seviyor, genelde renkli giyiniyor ve saç bakımınızı ihmal etmiyorsanız, o zaman sarı saçtan korkmayın. 🙂

sari_sac_renkleri

w23up

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et