implant
Tüm Saç Renkleri

Sarı gölgeli saç modelleri

Gölgeli saçlardan kasıt dipte genellikle kendi koyu saç renginiz olmakla birlikte üzerine atılan sarı renk balyajlardır. Eğer küllü sarı, karamel kahve gibi yumuşak tonlarda saç rengine sahipseniz, sarı gölge yaptırarak saçlarınıza ışıltı ve hareketlilik katabilirsiniz. Ancak sarı rengin size yakışıp yakışmayacağından emin olmalısınız. Gölgeli yaptırmadan önce mutlaka kuaförünüzün fikrini alın.

5308 63635
golgeli-sac-modelleri-001 golgeli-sac-modelleri-1

golgeli-ve-rofleli-sac-modelleri--2 images (1)
images sac1713 saç264 sari-golgeli-saclar-2 sarı-gölgeli-saçlar sarı-gölgeli-saç-modeli-450x450
sari-sac-renkleri-8-256x300 sarisin-sac-renkleri123 Sarı-Uzun-Röfle Strawberry-Blonde-Hair-With-Platinum-Highlights Uzun-Sarı-Saça-Röfle 1_1415 2012 Kisa Sac modelleri Cesitleri

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et