Tüm Saç Renkleri

Sarah Jessica Parker’ın evine konuk oluyoruz.

Sarah Jessica Parker’ı, Sex and the City dizisini izleyenler hemen tanıyacaktır. Güzel oyuncu eşi ve çocuklarıyla beraber Long Island’da bir kır evinde yaşıyor. Herkesin rüyalarını süsleyecek harika bir ev bence.

Biraz daha Sarah’dan bahsetmek istiyorum. 48 yaşında olan oyuncu, 7 kardeşe sahiptir. Aslen yahudidir. Altın Küre ve Emmy ödüllerini kazanan güzel oyuncu, asıl çıkışını bahsettiğim Sex and the City dizisi ile yapmıştır.

 

 

sarah-jessica-parker-5e0d75

Sarah Jessica Parker, evinin dekorasyonundan gördüğümüz kadarıyla Hollywood’un süslü dünyasından biraz uzaklaşmak istemiş anlaşılan. Doğal ve basit parçalarla evini dekore ettiğini görüyoruz. Gayet mütevazi bir eve sahip. Çocuklarıyla beraber mutluluklar.

sarah jessica parker home

açık duşakabinev planı tablo

kırmızı mutfaksarah jessica parker home 2013
sarah jessica parker living room 2013 sarah jessica parker'in kır evi sarah jessica parker'ın mutfağı sarah jessica parker'ın yatak odası

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et