Tüm Saç Renkleri

Sally Hansen Pumice Foot Polish-Ponza Etkili Ayak Peelingi

sally-hansen-pumice-foot-poYaz Sonrası Yumuşacık Ayaklara Sahip Olmak Zor Değil!

 

Sally Hansen Pumice Foot Polish-Ponza Etkili Ayak Peelingi ile tatilde denizin ve kumun etkisiyle kuruyan ve sertleşen ayaklarınız yumuşacık olacak.

Sally Hansen Ponza Etkili Ayak Peelingi nemlendirme ve kötü kokuyu önleme özelliklerine sahip Lavanta ve Çay Ağacı Yağı ve rahatlatıcı Lavanta özleri ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde hassas bir şekilde ayaklarınızdaki sertleşmiş ve nasırlaşmış deriyi yumuşatmaya yardımcı oluyor.

Sally Hansen Pumice Foot Polish-Ponza Etkili Ayak Peelingi Fiyatı: 48,50 TL

 

Eczanelerde, Watsons ve Sephora mağazalarında.

Basın bültenidir

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et