Tüm Saç Renkleri

Sağlıklı Cilt İçin Yapılması Gerekenler

  1. Bol su tüketimi; Günde yaklaşık 2 Litre su tüketmek gerekmektedir.
  2. Güneş Işınlarından Korunmak; Saat 12:30-15:00 arası güneş ışınlarından uzak kalmak ve koruyucu kremler kullanmak gerekmektedir.
  3.  Stresten uzak kalmak; DR. CASSİS stresin cilt kanseri konusunda etkili olduğuna dair araştırmaların oluduğunu belirtiyor.
  4. Yeşil çay içmek; Yeşil çayın antioksidan özelliği bulunmaktadır ve cildin yenilenmesini arınmasını sağlar.
  5. Sigara ve alkolden uzak durmak; Sigara kılcal damarlara zarar vererek ciltteki dolaşımı engeller, alkol ise deri sarkmasına neden olmaktadır.
  6. Uyku; Saat 23:00-04:00 arası cildin kendini yenilemesi açısından en önemli uyku dilimidir.
  7. Makyajla uyumamak; Makyajla uyumak gözenekleriniziniz tıkanmasına ve cilt sorunlarına neden olmaktadır.125849502-1024x1024-e1361459346894-470-wplok

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Özellikle Moda Trendleri - Kombinler ve Stil önerileri konusunda Türkiye'nin önce gelen editörlerinden olan Çizem Hanım, Güzellik ve Kadın üzerine yazıları ile de sitemize değer katmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et