Tüm Saç Renkleri

Sade Şifon Elbiseler

Şifon kumaşlar çok fazla seviliyor pek çok özel elbisenin ya tamamında ya da detayında kullanılıyor. Sizler için daha sade, günlük yada özel günlerde kullanabileceğiniz özellikle genç kızlarımız ve 20-30 yaş arası bayanlarımızın tercih edebileceği şık şifon elbiselerini derledim. Farlı pek çok renkteki bu elbiseleri, moda markalarının özellikle ilkbahar-yaz koleksiyonlarında, özel butiklerde bulabilirsiniz ve internetten satın alabilirsiniz.sifon-elbise18 sifon-elbise41 sifon-elbise43 sifon-elbise47

sifon-elbise49 sifon-elbise55
sifon-elbise61 sifon-elbise72 sifon-elbise75 sifon-elbise85 sifon-elbise92 sifon-elbise95
sifon-elbise98 sifon-elbise100 sifon-elbise102

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et