Tüm Saç Renkleri

Saçlarınızda Kahkül Nasıl Kesilir?

Aslında aşağıdaki görsel çok net bir şekilde adım adım ne yapmanız gerektiğini gösteriyor ve siz evde de isterseniz basit bir uygulama ile saçlarınıza kahkül havası verebilirsiniz. tabii bunun için saçlarınızın önünün yeterli uzunlıkta ( en azından istediğiniz kahkül uzunluğu kadar) gerekmekte. Düzgün bir şekilde saçlarınızın alanını seçmeniz çok önemli bu ayrımı yaptıktan sonra saçınızı döndürerek sarmanız ve istediğiniz simetride kesmeniz yeterli olacaktır.sac-kahkul-kesimi

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]likadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et