Tüm Saç Renkleri

Saçlarımda Kızıllık Oldu Nasıl Kapatabilirim

kizillasmaSoru: Merahaba, saçlarımı kahverengiye (çikolata kahve) boyattım ama 2 hafta sonra saçlarımda kızıllıklar ortaya çıktı.  Bunun nedeni nedir?  Ayrıca bu kızıllıkları nasıl kapatabilirim. Acil yardımcı olun lütfen.

Cevap:  Merhaba Ceyda, bunun nedeni senin saçlarında daha önce kırmızı ve sarı ( Saçların kestane olabilir)  senin farkedemeyeceğin pigmentler vardır. Saçlarını kahverengiye boyadığında (yada farklı bir ton da olur) bu pigmentler yıkandıkça ortaya çıkar ve bu kızıllaşma olur.

Bu kızıllığı nasıl yok ederim sorusunun cevabı ise :  Saçlarını küllü kahve tonlarına boyayabilirsin.  Koyudan açığa doğru bunun için kullanabileceğin saç boyaları  5.1 , 6.1  7.1 olabilir.  5.1 Koyu küllü kahve iken 7.1 küllü kumraldır. Boyadıktan sonra kızıl renkleri bu gri tonlar kapatır. Sevgiler.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et