Tüm Saç Renkleri

Saç Nasıl Fırçalanır?

ph-satin-hair-brush

 • Saçlarınızı çok sert fırçalamayın!
 • Saçlarımız özellikle fırçalara karşı çok hassastır.Saçlarınızı gerekmedikçe fırçalamanız sadece kurumasını,kırılmasını ve elektriklenmesini sağlayacaktır. O yüzden saç fırçanızın tellerinin olabildiğince doğal olmasına ve bunu sık sık yapmamaya dikkat edin. Bunun yerine tahta veya plastik geniş dişli taraklar kullanmak daha faydalı olacaktır. Özellikle banyo sonrasında fırça yerine geniş dişli taraklar kullanın, çünkü saçlar ıslakken daha kırılgan olduğu için fırçanın sert kılları ıslak ve kırılgan saça büyük ve tehlikeli bir darbe olacaktır!

  8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

  Yazar

  Nursu, özellikle abiye elbiseler ve parti elbiselerini sürekli takip etmeyi seviyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm moda markalarının koleksiyonlarını takip ederken güncel modelleri de bizimle paylaşıyor.

  İlgili Yazılar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı yorum için giriş yapın.

  Giriş Yap

  close

  Moda Yazarı Ol

  Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Et