Tüm Saç Renkleri

Saçlar nasıl çabuk uzar?

Saçların çabuk uzaması birçok kadının hayalidir. Saç uzamasını hızlandıran şampuanlar, yan ürünler artık piyasada satılsa da, bunlar için para ödemeyin!

Öncelikle işe saçlarınızdaki kırıkları aldırmakla başlayın. Saç kırıkları, saç uzamasını engeller. Ardından yeme-içme düzeninizi değiştirin, sağlıklı beslenin. Saçların sık yıkanması her ne kadar yağlandırmayı hızlandırsa da, saçları rahat bir şekilde uzatır. Bazı kadınlar sırf bunun için saçlarını günde iki kez yıkıyorlar. En azından her gün olacak şekilde saçlarınızı mutlaka yıkayın ve saç tipinize uygun keratinli bir şampuan kullanın. Şampuanın içine de eczanelerden rahatlıkla alabileceğiniz B vitamini kapsülleri kırarak, şampuana iyice yedirin. B Vitamini, saçların uzamasına katkıda bulunur. İki B vitamini tüpü, bir adet 500 ml.lik şampuana rahatça yeter. Saçlarınız hem canlanıp beslenecek, hem kolay uzayacaktır. 🙂

 

saçlar nasıl çabuk uzar? 1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

4 yorum

Ben vitamin B ampul olarak kulaniyorum kapsul deyil bir farki uoktur insala

Cevapla

Hayır fark yok Gamze Hanım.

Cevapla

ben 11 yaşındayım yapabilirmiyim

Cevapla

ben 11 yaşındayım yapabilirmiyim

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et