Tüm Saç Renkleri

Saç Stilleri yıllara göre değişimi

Yıllara göre kadınlar için saç trendlerini araştırırken bu hoş görsel çalışmaya denk geldim. Tabii çoğu zaman moda ikonları saç stillerini oluştururken geçmişte bu daha çok sinema oyuncuları için geçerli idi. O zamanın populer isimleri saç ve stil trendini de belirliyordu. Benim en çok dikkatimi çekenler ise louise brooks, marlene dietrich olmuştur. 1920,40 yıllarda siyah saç rengi populerken daha sonrasında sarı saç rengi günümüzde ise ombre tonlar hakim. linksac-stilleri-yillar-001

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et