Tüm Saç Renkleri

Saç Silme İşlemi Nasıl Uygulanır

kizil-farklı-sac-renk-8

Bir kuaför arkadaşımızdan saç silme diğer adı ile saç rengi akıtma işleminin orial kullanmadan bir başka yöntemle uygulanmasını aktaracağız.

Eraser adında saç silme işlemini ben 4 senedir yapmaktayım ve çok memnunum ama bendeki ürün 3 şişe  olup 12  karışım yapılarak uygulanmakta.

Uygulanışı: Saçı bone veya sitrec filme sarıp 20 dakika saça göre ısı veriyoruz ardından duruluyoruz (çok iyi durulamamız gerekiyor) sonra dyer post eraser  adlı ilacı kullanıyoruz. Kullanırken ilacın üzerinde bulunan kullanma talimatlarını okumaız gerekmektedir. İlaç karışımları ilacın içerinde belirtilmekte.

Dikkat edilmesi gerekenler. Durulamak çok önemli,  bol oksijen alan ortamlarda uygulanmalı, kapalı alanlarda kullanılması solunum yolu ı.ın tehlikeli. Leke bıraktığından uygulama yapılırken çok dikkat edilmeli, kuaförler mutlaka penuar ıle hızmetı uygulamalı vr göz temasından kaçınılmalı, çocuklardan uzak tutulmalı.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et