Tüm Saç Renkleri

Saç Şekillendiricilerinin Zararları

duz-sac-modelleri-2013-5

  • Saç düzleştirici ve şekillendiricileri saçlarınızı yıpratır uzak durun!

ISI VEREN ŞEKİLLENDİRİCİLERİNİZİN KULLANIMINI AZALTIN (MÜMKÜNSE ONLARA VEDA EDİN!)

Fazla ısı saçlarınıza yapabileceğiniz en zalimce şeylerden biridir, özellikle de maksimum ısılarda kullandığınızda. Düzleştiriciler, maşalar, ütüler (hangimiz jilet gibi dümdüz saçlar için denemedik ki?) ve hatta saçlarımızın kurumasını bekleyemediğimiz için yüksek ayarda kullandığımız saç kurutma makineleri. En önemli ihtiyacı nem olan saçlarımızı ısıya maruz bıraktığımızda dipten uca saçlarımız parlaklılığını yitirir ve kurumaya başlar. Kuru saç da kopmalara ve kırılmalara meyilli hale gelir. Bu yüzden ısı veren şekillendiricilerinizi ne kadar az kullanırsanız saçlarınızın ne kadar kısa sürede ne kadar çok toparlandığını göreceksiniz. Hatta vaktiniz varsa saçlarınızı kendi halinde kurumaya bırakmak en iyisidir. Eğer vazgeçemiyorsanız, şekillendiricinizi mümkün olan en düşük ayarda kullandığınıza ve bundan önce de mutlaka saç uçlarınıza ısıdan koruyucu bir serum uyguladığınıza emin olun. Serum, saç tellerinizi sararak ve aynı zamanda besleyerek ısıya karşı kalkan görevi görecektir.

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nursu, özellikle abiye elbiseler ve parti elbiselerini sürekli takip etmeyi seviyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm moda markalarının koleksiyonlarını takip ederken güncel modelleri de bizimle paylaşıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et