Tüm Saç Renkleri

Saç Renkleri Nasıl Elde Edilir

Evde saçlarınızı boyamak özellikle ombre yada farklı saç renkleri söz konusu olduğunda zorlaşmakta. İlk denemelerinizde istediğiniz saç rengini tutturmak zor olduğu gibi saç boya markalarından aldığınız boyaların üzerindeki saç renginin aynısını tutturmak kolay değil. Sizler için farklı tüm saç renklerinde ( imkan buldukça ve sizin önerileriniz ile) saç boyama yöntemi nasıl olmalı, hangi teknikle ve karışımla hangi saç boya markalarının saç renkleri numaraları ile boyamanız gerektiğini saç boyama konusunda uzmanlık ve deneyim kazanmış arkadaşlarımızın yardımı ile anlatmaya çalışıyoruz. Aşağıdaki listede saç renklerinin linklerine tıklayarak istediğiniz saç renkleri nasıl elde ediliyor öğrenebilirsiniz. Bol şans!!

 

 

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et