Tüm Saç Renkleri

Saç Rengini Koruyan Bakım Setleri Schwarzkopftan

Tüm kadınlar, saçlarında istedikleri renk tonunu olabildiğince uzun süre korumak ister. Saç alanında imza attığı yeniliklerle adından söz ettiren Schwarzkopf Professional, saç renginin uzun süre ilk günkü gibi canlı kalmasını düşleyen kadınlar için, ilk renk kilitleyici saç terapisi serisi BC BONACURE pH 4.5 Renk Koruma’yı geliştirdi. Patentli pH 4.5 teknolojisine sahip seri, renklendirilmiş saçları korurken saçtaki renk pigmentlerini dondurarak da mükemmel renklere ulaşmanızı sağlıyor.  

Farklı saç renklerine özel şampuanlar… 

pH 4.5 Renk Koruma serisinde farklı saç renkleri için özel şampuanlar yer alıyor. Serideki tüm şampuanlar, saçı nazikçe ve etkili bir şekilde temizlerken bakım sağlıyor. Sülfat İçermeyen Şampuan ve Zengin Şampuan ile saçınızın rengi bir sonraki kuaför ziyaretinize kadar ilk günkü gibi canlı görünüyor. Gümüş Yansıma Şampuan, istenmeyen sıcak alt tonları nötralize ederek soğuk tonları koruyor ve canlandırıyor. Altın Parıltılı Şampuan da donuk görünen sarı tonları iyileştiriyor ve altın rengi alt tonları geri kazandırıyor. Kızıl, renklendirilmiş saç rengini koruyup yoğunlaştırmak ve parlaklığını artırmak için ise Kızıl Şampuan ideal çözüm sunuyor. 

boyalı saç renginizi koruyan özel şampuan 98 tl
Boyalı saç renginizi koruyan Özel Şampuan 98 tl

Donuk renkleri canlandıran ve bakım yapan saç kremi… 

pH 4.5 Renk Koruma Saç Kremi, donuk renkleri canlandırırken ekstra bakım ve parlaklık sağlayarak saç yapısını güçlendiriyor. Ayrıca yıpranmış saçları tek adımda nazikçe temizleyerek saçın bakımını da gerçekleştiriyor. pH 4.5 Perfect Teknolojisi ile saçı optimal pH seviyesine getirerek renk pigmentlerini uzun süreli ve yoğun renkler için mükemmel biçimde saça hapsediyor. Hafif, az köpüren sülfatsız formülü ile saçı nazikçe temizleyip bakım yapıyor ve saçın doğal lipit ve nem içeriğini kaybettirmiyor. 

saç rengini korumak için özel krem 130 tl
Saç rengini korumak için özel krem 130 tl

Renk solmalarını önleyen sprey krem…

Saç yapısını güçlendirirken karışıklıkları anında açan pH 4.5 Color Freeze Sprey Krem, saçı kolayca kontrol altına almanıza yardımcı oluyor. Saçı optimal 4.5 pH seviyesine getirerek renk solmalarını önlemeye yardımcı oluyor. Donuk renkleri canlandırıyor ve parlaklık kazandırıyor. Besleyici içerikler ise saçın dış katmanındaki yapısal boşlukları dolduruyor, renk işlemi görmüş saça esneklik ve güç veriyor.  

saç renklerini korumak için özel saç maskesi 190 tl
Saç renklerini korumak için Özel saç Maskesi 190 tl

Renk pigmentlerini saça sabitleyen maske…

Serideki pH 4.5 Renk Koruma Maskesi, hidrolize keratinin yanı sıra zengin ve yüksek besleyici etkili emülsiyon sayesinde saçın yapısal boşluklarını, korteksin dış katmanından başlayarak dolduruyor. Saç optimal pH 4.5’a kavuşuyor, uzun süre canlı görünümünü koruyor. pH 4.5 Balancer Teknolojisi, saç yapısını sıkılaştırarak renk pigmentlerini saçın en derin katmanlarına sabitliyor, renklendirilmiş saçın güç ve esnekliğini artırıyor. 

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et