Tüm Saç Renkleri

Saç Rengine Göre Makyaj Tercihi Nasıl Olmalı

-Siyah saç:  Göz makyajı üzerinde yoğunlaşmalı dumanlı makyaj denilen makyaj stilini uygulamalısınız.Pembe yada nude tonlarda bir ruj tercih edebilirsiniz.

-Sarı saç: Göz makyajnda kahverengi kalem ve rimel tercih etmelisiniz.Dudaklarınızda kırmızı ve pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

-Kızıl saçlar : Gözlerinizde değişik renklerde far kullanbilirsiniz.Saçlarnız fazlasıyla dikkat çektiği için makyajını toprak tonları veya abartısız tonlarda tercih etmelisiniz.

-Kahverengi saçlar : Bu saçlarla neredeyse tüm makyaj ürünlerini kullanabilirsiniz.size yakıştığını düşündüğünüz tüm renkleri tercih edebilir.Pembe dışında tüm renklerde rujları tercih edebilirsiniz.

 

saç rengine göre makyaj tercihi nasıl olmalı 1

9 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et