implant
Tüm Saç Renkleri

Saç Rengine Göre Makyaj Tercihi Nasıl Olmalı

-Siyah saç:  Göz makyajı üzerinde yoğunlaşmalı dumanlı makyaj denilen makyaj stilini uygulamalısınız.Pembe yada nude tonlarda bir ruj tercih edebilirsiniz.

-Sarı saç: Göz makyajnda kahverengi kalem ve rimel tercih etmelisiniz.Dudaklarınızda kırmızı ve pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

-Kızıl saçlar : Gözlerinizde değişik renklerde far kullanbilirsiniz.Saçlarnız fazlasıyla dikkat çektiği için makyajını toprak tonları veya abartısız tonlarda tercih etmelisiniz.

-Kahverengi saçlar : Bu saçlarla neredeyse tüm makyaj ürünlerini kullanabilirsiniz.size yakıştığını düşündüğünüz tüm renkleri tercih edebilir.Pembe dışında tüm renklerde rujları tercih edebilirsiniz.

 

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et