Tüm Saç Renkleri

Saç Rengi ve Modeli Yarışması

Merhaba bakımlı Kadınlar. Bakimlikadin.net’de sizler için yararlı olabilecek içerikler ve faydalı bilgiler sunmaya devam ediyoruz.
Bu amaç ile hem hediye elbise kazanabileceğiniz hem doğru saç renginizi öğrenebileceğiniz yeni bir etkinlik hazırlamak istedik .

Yapmanız gereken saçlarınızın açıkça görülen bir fotoğrafını bizlere mail aracılığı ile sunmak. ( [email protected])
Göndereceğiniz bu resim uzman moda editörümüz Naz hanım tarafından incelenecektir. İncelemenin sonucunda şu anki saç renginizin değerlendirilmesi yapılıp sizin için en uygun saç rengi hangisi olur bu bilgiler paylaşılacak.

Ayrıca her ayın sonunda etkinliğimize katılan ziyaretçilerimizden en uygun saç rengine ve en güzel saç modeline sahip olan 1 katılımcımıza istediği model elbiseyi hediye ediyoruz. (hediye edeceğimiz elbise modelleri konuda yer almaktadır.)

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et