Tüm Saç Renkleri

Saç Rengi İphone Uygulaması ModiFace

İphone kullanan bayanlar size bir müjdemiz var. Her bayanın en merak ettiği konulardan biri saç rengi bana nasıl uyar. Bunu denemenin aslında photoshop ile mümkün olduğunu hepimiz biliyoruz ancak hem pc’de profesyonel bir yardım almak gerekiyor hemde zor ve zaman alıcı. Bunun yerine fotoğrafınızı çektikten sonra saç renklerini seçmeniz yeterli. Uygulama otamatik olarak saç renginizi değiştiriyor ve nasıl görüneceğinizi size gösteriyor. Üstelik ücretsiz

Uygulamanın adı:  indir

Hair Color

By ModiFace

 

hair_clor

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et