Tüm Saç Renkleri

Saç Rehberi

8 Senedir saç konusunda uzmanlık kazanmış ve tecrübeli editörlerimiz tarafından hazırlanan yüzlerce saç rengi konularını derleyip sizlere rehber olarak hazırlamaya karar verdik. Bu doğrultuda konuları farklı kategorilere böldük. Her ayrı konunun içinde ise yine sizlere faydası olacağını inandığımız konularımızı tek tek seçtik.  Bu saç rehberinde özellikle evde saç boyamak isyeyen hanımların bir baş ucu kaynağı olacağına inandığımız çok sayıda bilgi ve ip ucunu bulabilirsiniz. Aynı şekilde saç renklerinin isimlerini , saç bakım ürünlerini, saçlarınızı boyarken gereken her türlü ürünü bu saç rehberimizin içinde yerleştireceğiniz. Sizde yayınlamamızı istediğini her türlü konuyu ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et