Tüm Saç Renkleri

Saç Mezoterapisi Ve Cilt Gençleştirme

saç mezoterapisi ve cilt gençleştirme 1

Güzellik ve bakım konusunda gelişen teknoloji ile birlikte birçok yöntemler de kullanılmaya başlandı. Özellikle saç dökülmesi sorunu ile karşılaşan birçok kişi saç mezoterapisi uygulamalarından yararlanarak eski saçlarına kavuşabiliyorlar. Bunun yanı sıra henüz saçları dökülmemiş ancak saçlarının yapısal durumu göz önüne alınarak dökülmeye müsait olan saçlar için de saç mezoterapisi ile önlem alınabiliyor.

 

Saç mezoterapisi hizmetlerinde saç ekimi, prp tedavisi ve saç gölgelendirme hizmetleri sunuluyor. Sunulan tüm bu hizmetlerde kişinin saç ve deri özellikleri test edilerek yapılacak olan işlemlerin türü belirleniyor. Bu işlemler neticesinde sağlıklı saçlara kavuşmak mümkün olabiliyor. Yapılacak olan işlemleri işlemin türüne göre bir kaç seans sürebiliyor.

 

Cilt Gençleştirme İşlemleri

 

Dış dünyamız ile bedenimiz arasında bir örtü görevi gören cildimiz, geçen zamana ve mevsimsel özelliklere göre bir takım değişime uğrayabiliyor. Cilt özelliklerinin kişiden kişiye değişiklik göstermesi beraberinde her kişide farklı bir takım sorunların ortaya çıkmasını sağlıyor. Özellikle hassas ciltlere sahip olan kişiler, mevsimsel değişikliklere bağlı olarak ciltlerinde bir takım lekelenmeler görebiliyorlar.

 

Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte güneş ışınlarının dik açı ile kendisini göstermesi beraberinde bir takım cilt lekelerine neden oluyor. Böyle bir durumda ciltlerinde meydana gelen lekelenmeye karşılık cilt gençleştirme işlemleri yapılarak lekelerin ortaya çıkarmış olduğu huzursuzluklar da gideriliyor. Aynı zamanda yaşa bağlı olarak ciltlerde meydana gelen kırışıklıklar da cilt gençleştirme işlemleri ile eski haline getirilebiliyor.

 

Ciltte meydana gelen yaşlanma nedeni cilt hücrelerinin yaşlanmasına bağlı olarak gelişiyor. Cildin gençleştirilmesi işlemlerinde kırışıklık olan bölgelerin gerilmesi ve cilt altına verilen cilt bakım ürünleri sayesinde cilt gençleştirme işlemleri yerine getiriliyor. Aynı zamanda kozmetik ürünlerin meydana getirmiş olduğu olumsuz durumlar da cilt gençleştirme yöntemleri sayesinde gideriliyor.

 

Işık Dolgusu

 

Ciltte muhtemel bazı bölgelerde koyulaşma gibi durumlar görülebiliyor. Özellikle gözaltlarında çeşitli nedenlerden dolayı bu istenmeyen durumlar ile karşılaşmak mümkün. Gözaltlarına yapılan ışık dolgusu sayesinde gözaltı bölgesinde bulunan koyu görünüm gideriliyor.

 

Yapılan bu işlemler koyu görünümün özelliğine göre bir kaç seans şeklinde yerine getiriliyor. Bu işlemlerden sonra özellikle koyu renkler cildin gerçek rengine uyumlu hale getirilerek kişilerin daha mutlu olmaları sağlanıyor.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et