Tüm Saç Renkleri

Saç düzleştiriyle dalga nasıl yapılır videolu anlatım

Saç düzleştiricisi ile saç dalgası nasıl yapılır diye düşünüyor olabilirsiniz. İlk başta bende aynı tepkiyi vermiştim 🙂 Ancak saç dalgası yapmak için çok farklı pratik teknikler mevcut. Bunlardan biri de saç düzleştiricisi. Artık bir çoğumuzun saç düzleştiricisi var. O yüzden malzeme konusunda sıkıntı yaşamayacağız. Yapmak istediğiniz dalga boyutuna bağlı olarak saçlarınızı tutamlara ayırınız. İri bir dalga istiyorsanız saçlarınızı iri tutamlara ayırın. Ancak buradaki asıl püf noktası saçlarınızı dalga yaparken yakmamak. Yüksek ısıdaki saç düzleştiricisini tutamlarda çok tutarsanız saçlarınız yanabilir ve hatta kopabilir. İşte bu yüzden size bu işlemin yapılışını videolu anlatım ile göstermek istedim bu yazımda. Aşağıdaki video ile hem dalga yapımında püf noktaları öğrenmiş olacak, hem de saçlarınızı minimum zarar ile nasıl dalga yapabileceğinizi göreceksiniz. Keyifli izlemeler!

http://youtu.be/IMYIqcjOXu4

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et