Tüm Saç Renkleri

Saç Dipleri İle Saç Uçları Farklı Oluyor

balyajlı saç 2012 sarı kumralSoru: Saçlarımı evde kendim boyuyorum genellikle saçlarımdaki diplerde beyazlar çıktığı için boyuyorum ama saç diplerim ile saç uçlarım farklı renklerde oluyor bunu önlemek için ne yapabilirim.

 

Cevap:  Beyazlarınız çıktığında sadece beyazlarınızı kapatacak yerlere boya sürün, saç uçlarına hiç boya sürmeyin. Saç diplerinizdeki renk doğal saç renginiz, saç uçları ise daha önceden boyandığı için işlem görmüş renktir. Bu sebepten dipler ve uçlar boyayı farklı algılar. Saç her boyamada uca sürülen boya ile belirli bir süre sonra koyulaşır. Bu nedenle dikkatli olmanızı öneriyorum.

 

 

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et