Tüm Saç Renkleri

Saç Boyasını Nasıl Karıştırmalı

sac-karistirmaSatın aldığınız her boyada kutusunda boyaların nasıl karıştırıldığı açık bir şekilde anlatılır. Bu yönergeleri izlemeniz yeterli. Saçları boyamak için ise ihtiyacınız olan şeyler genellikle boya satın alınırken yanında saç boyama kiti olarak verilir.
Kase ve özellikle fırça önemlidir. Boya kiti yoksa evindezde ki herhangi bir plastik kaseyi kullanabilirsiniz. Kasenin leke tutmaması önemli o nedenle plastik yada porsalen olabilir. Boya fırçası olarakta resim yaparken kullanılan yumuşak ama büyük fırçaları kırtasiyelerden satın alabiirsiniz. Fırçanın 1.5 , 2 cm genişliğinde olması yeterli.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et