Tüm Saç Renkleri

Saç Boyası Lekeleri İçin Kendinizi Koruyun

sac-boya-kiriSaçlarınızı kendiniz evde tek başınıza boyayabilirsiniz. Genellikle biz bayanlar yanımızda bir arkadaşımızın saçlarımızı boyamasını tercih ederiz ama eğer böyle bir imkanınız yoksa kendiniz de boyamanız mümkün ancak bunun için öncelikle saç boyasının etrafa bulaşmamasını sağlamanız çok önemli.

saçınızı boyamak için mümkünse halı olmayan bir alan tercih edin, tercihiniz banyo olabilir. Oturacağınız yeri seçin ve omuzlarınıza plastik poşetleri keserek yerleştirin. Omuz kısmınıza havlu koymanızı tavsiye ederiz. Koyu renk havlu en iyisidir. Zira saçlarınızı boyarken mutlaka saç boyası omuzlarınıza damlayacaktır. Havluyu bir rmliuet pimi ile ( marketlerde satılıyor yada kuaförlerden rica edebilirsiniz) sabitleyin. Daha sonra ağda yaparken kullandığımız ameliyat eldivenlerini ellerinize geçirin. Bu ellerinizin geçici bir sürede olsa boya olmasını engelleyecektir. son olarak kulaklarınız da oldukça boyaya maruz kalacaktır bunu engellemek için kulaklarınızın ucuna vazalin sürebilirsiniz. Boyama işlemi bittikten sonra kullaklarınızı yıkamanız boyanın çok rahat bir şekilde geçmesini sağlayacaktır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et