implant
Tüm Saç Renkleri

Saç Boyamada Emülasyon Yöntemi

Emilasyon-islemiSaç boyarken özellikle yıpranmış soluk görünen saç uçlarının daha canlı daha parlak görünmesini sağlamak için Kuaförler saç boyama işlemi bittikten sonra saçları yıkamadan önce yaklaşık 5 dk kadar emülasyon işlemi dediğimi uygulamayı yapar. Peki nedir bu teknik, hemen anlatalım.

Saç boyandıktan sonra ve yıkanmadan önce saçların üzerine azar azar ılık su dökülür ve ardından hafifçe karıştırılır.

Hangi renk saçlara uygulanır?

Özellikle siyah, kahverengi, kızıl, kestane gibi koyu renk boyalara uygulanır.

Faydaları Nedir?

Saçın temizlenmesini, alındaki lekelerin kolay çıkmasını, saçın daha çabuk boyadan akıtılmasını ve saçın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et