Tüm Saç Renkleri

Saç bandı modelleri

 

Saçların vazgeçilmez aksesuarı olan saç bantları ile makyajınız ya da kıyafetinize uyumlu saç bandı modelleri kullanarak sıradışı olabilirsiniz. Saç bantlarına ekstradan para harcamanıza gerek yok. En sevdiğiniz florı ya da eşarbı kullanarak dilediğiniz saç bandı modelini kendiniz yaratabilirsiniz. Puantiyeli saç bantlar siyah saçlılarda çok güzel duruyor. Kırmızı ruj sürerek bir bütünlük sağlayabilir ve pin up tarzı yaratabilirsiniz. 🙂

 

189

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et