Tüm Saç Renkleri

Saç Açıcısı (Oriel) Mavi Yada Beyaz Farkeder Mi?

oryal-sac-aciciSaç açarken kullandığımız saç açıcısında her kuaförün ayrı fikri olan mavi beyaz ayrımını hakkında kuaförlerin düşüncelerini aldık. 

 18senelik kuaförlük deneyimlerime göre ki kullanmadıgım oriel’in kalmadığını belirtmeliyim,  organik  mavi fiyatı ile de kalitesi ile de çok iyi,  eski igora kadar zevk veriyor 30 volümle mavi siyah saçı bile açıyor üstelik yıpratmadan.

 

Bana göre; mavi beyaz sarı önemli değil hepside aynı işlemi yapar fakat her maddenin çalışma şekli farklıdır oryali doğru oksidan doğru perhidrol yada doğru oksijenli su ile karıştırırsak ve oryalin çalışma şekline göre olmazsa olmazlarına uyarsak her oryal her saçı hırpalamadan mutlaka açar çünkü bu maddeler piyasaya çıkmadan önce bir sürü testlerden geçer ve çalışma şekilleri incelenir ve reçeteleri hazırlanır seminerleri verilir bizim bu maddeyle nasıl çalışmamız gerektiği anlatılır bizde bu kurallara uyarsak başarıyı mutlaka yakalarız

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et