Tüm Saç Renkleri

Saç Açıcı Spreyler

Size kullandığım ve memnsac-aciciun kaldığım bir üründen bahsedeceğim.  Saç açıcı sprey  markası  :  Novocrin-Extrait-Dora-125-ml  Fiyatı 35 tl ben internetten satın aldım.  Öncelikle yanlış anlaşılma olmasın lütfen bu ürün saçarınızı boyarken kullandığınız saç açıcılardan değil. Bu ürün zaten boyalı saçlara uygulanmıyor. Bu ürün doğal boyasız saçlarınızın rengini sarıya doğru açıyor. Eğer saç renginiz sarıya yakınsa ya da küçükken saçlarını sarı idi ve sonra koyulaşmaya başladı ise bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

Kullanımı şu şekilde : Önce saçlarımı yıkıyorum sonra saçlarımı hafifçe kuruluyorum ama saçlarım hala nemli iken bu spreyi saçlarıma bir tutam sıkıp tüm saçlarıma dağıtıyorum. Kullandığım zaman yaz ayları olduğu için güneşe çıkmıştım., güneşte kuruttum ve hemen etkisini gösterdi. Siz saç kurutma makinesi ile de kurutabilirsiniz.

Saç rengini daha açık istiyorsanız 3-4 gün sonra tekrar uygulayabilirsiniz ben 1 er hafta ara ile 3 kere uyguladım. Saçlarım hiç yıpranmadı. Saçlarım açık kestane renginde idi. Şu an iki ton kadar açıldı diyebilirim.novocrin-extrait-dora-125-ml-dog

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Siyah saçlarımin renginin açık kahverengi tonlarında olması için hangisini kullanmalıyım? Orda iki resim var Extra Dora mı Extra Blond mu?

Cevapla

Ekstra blond. Dore altın rengine yakın olur tabi bunu boyadığınızda saçlarınız hiç boyanmamamışsa 1-2 ton açabilirsiniz zaman içerisinde.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et