Tüm Saç Renkleri

Rüyada Kırmızı Elbise Görmek

Rüyada kırmızı görmek ne kadar pek çok yorumcu tarafından kötü yorumlansa da kırmızı elbise görmek de bir o kadar iyi yorumlanmıştır. Kırmızı elbiseyi mağazada gören kişinin çok istediği bir şeye ulaşmak için çok çaba harcayacağı şeklinde rüyası yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Elbise Giymek

rüyada kırmızı elbise

Rüyasında kırmızı elbiseyi giyen biri uzun zamandır çalıştığı işte olumlu yönde gelişmeler yaşayacak. Rütbesi artacak ve istekleri yerine gelecek demektir. Kırmızı elbiseyi gören rüya sahibi çevresindekilere çok dikkat etmelidir. Herkesin gözü onun üzerinde olacaktır. Rüyayı gören kişi yakın çevresinden birisinin kırmızı bir elbise giydiğini görüyor ise bu sefer o kişi için rüya olumlu yorumlanmaz kendisine çok dikkat etmesi gerektiği bir musibet ile karşılaşabileceği söylenir.

rüyada kırmızı elbise görmek 1

Kırmızı Mezuniyet elbiselerine buradan bakabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse;

Eğer rüyanızda kırmızı elbise gördüyseniz sevinebilirsiniz çünkü rüyada kırmızı elbise görmek, şu anda çalıştığınız işten rütbe alacağınıza, daha bol kazanç elde edeceğinize işaret etmektedir. Kırmızı elbise giydiğini gören kişi de mal varlığını ikiye katlayacak şeklinde yorumlama yapılmıştır fakat akrabalarınızın gözü üzerinizde olacak dikkatli olmalısınız.

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et