Tüm Saç Renkleri

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek birçok yorumcu tarafından olumlu, güzel ve yeni atıldığı işlerde çok başarılı olacağı çevresindeki herkesin gözünün onun üzerinde olacağı şeklinde tabir edilse de tam da bu yüzden bazı yorumcular beyaz elbise görmeyi iyi olarak yorumlamamış ve herkesin gözünün üzerinde olması nazarı getirir şeklinde yorumlamada bulunmuşlardır.

rüyada beyaz elbise

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

rüyada beyaz elbise görmek 1

   Bunun dışında beyaz bir elbiseyi kişi giydiğini görüyor ise bu hayırlı kısmetlere delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer evli değilse yakın zamanda evleneceğini anlatır. Rüyayı gören kişi evli ise eşinin ona güzel ve çok sevineceği bir haber veya hediye ile geleceği rüya yorumcuları tarafından söylenmiştir. Eğer rüyada beyaz elbise satın alınıyor ise rüyayı gören kişinin girdiği bir işte başarılı olacağı ve ekonomik sıkıntılar yaşamayacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Önemli bir Bilimsel Gerçek: Rüyaların yüzyıllardır insanın geleceği ve geçmişi ile bağlantılı olduğu dile getirilir. Ancak yapılan son bilimsel çalışmalarda rüyaların aslında bilinç altımızın dışa vurumu olduğu ve bizim sıkıntı arzu ve isteklerimizi yansıttığı vurgulanmıştır. Bu nedenle Rüyalarınızı yorumlarken bu hususu da dikkate almanızı öneririz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et